Kurban Bayramı'nda Kalabalıktan Uzak Tatil Keyfi

Posted by: bordubet
Category: Genel

KURBAN BAYRAMI’NDA KALABALIKTAN UZAK TATİL KEYFİ

Yaz aylarını mutlulukla kucaklarken hepimizin aklından geçen ilk şey sağlıklı olmak. İkinci sırada ise koronavirüs mücadelesi içerisinde geçen bir yılın yorgunluğunu atıp huzurla geçecek bir tatil yapmak. Çalışan her birey için resmi tatiller, bir dinlenme fırsatını doğurur. Kurban Bayramı da en önemli fırsatlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Kurban Bayramı’nı covid-19 önlemleri alınmış bir otelde geçirmek, motive olma ihtiyacımızın derecesine baktığımızda dört gözle beklediğimiz bir etkinlik olarak yerini alıyor. Golden Key Bördübet ve Hisarönü, sizin yerinize her önlemi düşünen profesyoneller ve çalışanlar sayesinde güvenli, huzurlu ve bir yandan da beklentilerinizi karşılayacak bir tatil imkanı sunuyor.

Sosyal Mesafeli Tatil

Her bayram tatili, sevdiklerimizle ya da yalnızca kendimiz ile baş başa kalmak istediğimizde kaçamak yaptığımız keyifli anlara tanıklık ediyor. Yıl boyunca belki de bir daha böyle kendimize özgü isteklerimizle donatılmış bir tatile tekrar kavuşamayacağız. O nedenle resmi tatillerimizi otel tatili için güvenli birer eyleme çevirmek bir daha bulunmayacak bir ayrıcalık olacaktır.

Covid-19 önlemleri, resmi genelgeler ile birlikte uyulması zorunlu kurallardan oluşuyor. Golden Key ekibi, misafirleri için her ihtimali düşünerek dış dünyadan uzak bir ütopya kuruyor. Size düşünmeniz gereken hiçbir ayrıntı bırakmamak için canla başla çalışıyoruz. Size bıraktığımız küçük detaylar arasında ise, Kurban Bayramı otel tatili için yaptığımız özel kampanyalardan faydalanmak, Golden Key’deki güneşin batışını, denizin dalgalarını, ormandan gelen hayat dolu sesleri hayal etmek ve sonunda da bu hayali gerçekleştirmek bulunuyor…

Golden Key Kurban Bayramı İçin İdeal Tatili Vaat Ediyor

Golden Key Bördübet ve Hisarönü’nün ütopik atmosferine kaçamak bir tatil planlamanız için size birçok neden sıralayabiliriz. Uzun süredir içerisinde bulunduğumuz kapalı alanları Bördübet ve Hisarönü’nde unutma garantisini verebiliriz. Bir tarafınıza güneşi, diğer tarafınıza doğayı alıp ferah bir hisle yapacağınız yürüyüşleri, uçsuz bucaksız Golden Key yaşam alanında yapacağınız meditasyonları, izole olmayı sonuna kadar hissedebileceğiniz bir tatili sizce de hak etmediniz mi?

Bördübet ve Hisarönü’nün berraak denizini izlerken kendinizi dinleme fırsatı bulacağınız, iç sesinize kulak vereceğiniz günler çok yakın. Kendinizi Bördüvet ve Hisarönü doğasının bir parçasıymış gibi hissetmenizi sağlayacak olan Golden Key, belki de hayatınızın en güzel birkaç gününü yaşamanıza neden olacak.

Golden Key ile Bayram Tatili

Koronavirüs mücadelesi olmadan, sosyal mesafeli, iç huzurunuzu yakalayacağınız ve yüzünüzün güleceği bir tatilin hayali gözünüzde canlandıysa, şimdi bunu gerçeğe dönüştürme zamanı demektir. 1 Haziran’a kadar yapacağınız her rezervasyonda %7 indirim hakkına sahip olabilirsiniz. Mutluluğunuzun bir tık kadar uzakta olduğunu unutmayın.

Bayram tatilini ruh eşinizle birlikte Bördübet Koyu’nun renk armonisini izleyerek ya da havuz kenarında baş başa romantik anlar yaşayarak geçirebilirsiniz. Ailenizin en küçük üyesinden, en büyük üyesine her bireyinin tatil isteklerini tek başına karşılayacak bir bayram tatili arayışındaysanız da Hisarönü keyifli yaşam alanıyla sizi kucaklamak için hazırda bekliyor.

Golden Key Hisarönü’nde konuğumuz olduğunuzda yalnızca otelimizin capcanlı ortamından mutluluk duymakla kalmayacaksınız, çevredeki koylarla ve tarihi güzelliklerle de karşılaşacak, kendinizi gezmekten alamayacaksınız. Bu bölgelere kolay ulaşım sayesinde, zengin bir güvenli tatil geçirme imkanı yakalayacaksınız. Odanızda ise her sabah çam ormanlarından gelen ferahlık hissi, cıvıltılar, masmavi deniz ve kızıl kumlu plajın güzelliğiyle uyanacaksınız.

Golden Key Bördübet, mavi ve yeşilden çok daha fazlasını size sunacak. Sayısız kuş çeşidi ile ünlü olan Bördübet, Datça Yarımadası ve Gökova Körfezi’nin tüm doğa harikalığını kucaklıyor. Golden Key ise tam olarak dere ile denizin kesiştiği muhteşem noktada yer alıyor. Eğer ki tüm güzellikler yeterince hayalinizde canlandıysa, Kurban Bayramı yani 19 – 23 Temmuz tarihleri arası için rezervasyon yaptırmanın tam zamanı!