Golden Key Bördübet Ailesi olarak önceliğimiz siz misafirlerimiz ve çalışanlarımızın sağlığı. Bu anlayışla Turizm Bakanlığının önlemlerinin yanında, sizlere daha güvenilir şekilde hizmet vermek için, ek önlemlerimizi de alarak çalışmalarımızı tamamladık.

Özlediğiniz doğayı, sükûneti, huzuru, dalga seslerini, kuşların senfonisini ve daha fazlasını en güzel haliyle sizlere sunabilmek için aldığımız önlemleri sizlerle paylaşmak istiyoruz. Şimdiden keyifli tatiller…

  1. 7/24 sağlık hizmetleri için Marmaris’te tam teşekküllü özel bir hastane ile is birliği anlaşması imzalanmıştır.
  2. Tüm personelimiz TUROB ve profesyonel eğitmenlerden COVID-19’a özel hijyen eğitimlerini almaktadır.
  3. Kızıl ötesi derece ile otel girişlerinde gerek personelimizin ve misafirlerimizin vücut ısısının ölçümü yapılmaktadır.
  4. Otelin tüm genel alanlarında özel dezenfeksiyon istasyonları kurulmuş ve sosyal mesafe göstergeleri yerleştirilmiştir.
  5. Otel girişine misafir bavul dezenfeksiyon istasyonu kurulmuştur.
  6. Odalara misafire özel hijyen ürünleri konulmaktadır.
  7. Çarşaf, havlu vb. tüm tekstil ürünleri yüksek derecede yıkanmaktadır.
  8. Check-out sonrası, odaların derin temizliği, ardından sterilizasyonu yapılıp 2 saatliğine havalandırması yapılmaktadır.
  9. Restoranda masalar arası, plajda ise şezlonglar arası, sosyal mesafe konularak, mekan içi mesafe göstergeleri yerleştirilmiştir.
  10. Covid-19 önlemleri ve sosyal mesafe alanını, koruma kuralları kapsamında; otelimize erken giriş ve çıkış, yapacak olan misafirlerimize üzülerek otelimizin plaj alanını, kullanım hizmetine veremeyeceğimizi bildirmek isteriz. Bu misafirlerimiz Covid-19 donemi boyunca ancak otel alanında hizmet alabileceklerdir. Plaj alanındaki şezlong ve yemek alanımız sosyal mesafe kurallarına göre yeniden düzenlenmiştir. Şezlong ve masa sayımız otelde konaklayan misafirlerimizin sayısına yetecek düzeydedir.