Enerjinizi Doğadan Alacaksınız

Doğa Yürüyüşü
Muğla’nın el değmemiş doğasında daha önce keşfedilmemiş rotalarda yürümek, toprak ve doğa kokusunu içinize çekmek size zindelik ve güç kazandıracak. Türkiye’nin en uzun yürüyüş rotası olan Karia Yolu üzerinde düzenlediğimiz günü birlik hiking ve trekking turlarında spor yaparken doğayla ve tarihle baş başa kalacak, unutulmaz bir deneyim yaşayacaksınız.

Dağ Bisikleti
Doğanın kalbinde kuşlarla yarışmak için pedal çevirmeye hazır mısınız? Bördübet koyunun orman ve köy yollarında, sizin için hazır bekleyen dağ bisikletlerine atlayıp, kendi rotanızı çizebileceğiniz heyecan dolu bisiklet turlarını kaçırmayın! Ayrıca sizin için planlanan ve zorluk derecesine göre size uygun 3 parkurdan birine katılabilir ya da gün batımı konseptli aktivitelerimize dahil olabilirsiniz.

Su Sporları
Golden Key Bördübet su sporları meraklılarına muhteşem doğası içinde sayısız seçenek sunuyor. Uzman spor eğitmenlerimiz ve rehberlerimiz eşliğinde Sea Kayak, Kano, Stand Up Paddle (Kürek Sörfü), Wind Surf gibi su sporlarıyla tatilinizi renklendirebilirsiniz.

Group of Hikers walking by Lycian Way trail along wild beach and mountains in Turkey
2-Dağ Bisikleti
Windsurfing in Alacati, Cesme, Turkey

Özel anlarınızda yanınızdayız..

Doğanın büyüleyici atmosferi ve kişiye özel Golden Key servisi ile özel anlarınızı unutulmaz kılıyoruz…