Enerjinizi Doğadan Alacaksınız

Doğa Yürüyüşü
Muğla’nın el değmemiş doğasında daha önce keşfedilmemiş rotalarda yürümek, toprak ve doğa kokusunu içinize çekmek size zindelik ve güç kazandıracak. Türkiye’nin en uzun yürüyüş rotası olan Karia Yolu üzerinde düzenlediğimiz günü birlik hiking ve trekking turlarında spor yaparken doğayla ve tarihle baş başa kalacak, unutulmaz bir deneyim yaşayacaksınız.

Dağ Bisikleti
Doğanın kalbinde kuşlarla yarışmak için pedal çevirmeye hazır mısınız? Bördübet koyunun orman ve köy yollarında, sizin için hazır bekleyen dağ bisikletlerine atlayıp, kendi rotanızı çizebileceğiniz heyecan dolu bisiklet turlarını kaçırmayın! Ayrıca sizin için planlanan ve zorluk derecesine göre size uygun 3 parkurdan birine katılabilir ya da gün batımı konseptli aktivitelerimize dahil olabilirsiniz.

Su Sporları
Golden Key Bördübet su sporları meraklılarına muhteşem doğası içinde sayısız seçenek sunuyor. Uzman spor eğitmenlerimiz ve rehberlerimiz eşliğinde Sea Kayak, Kano, Stand Up Paddle (Kürek Sörfü), Wind Surf gibi su sporlarıyla tatilinizi renklendirebilirsiniz.

spor1
spor2
spor3

Su Sporlarımızı Keşfedin

Wind Surf (Rüzgar Sörfü)
Sörf tahtası ve yelken kullanarak rüzgarın yardımıyla su üzerinde gitmenizi sağlayan bir spor. Rüzgar sörfü eğitim süresi ortalama 8-10 saat sürmektedir.
Temel Eğitim : 5 Saat
Orta Seviye Eğitim : 5 Saat
İleri Seviye Eğitim : 5 Saat

Kite Board (Kite Surf)
Kite Board, çok büyük boyutlu uçurtma ve board kullanılarak yapılan bir su sporu. Öğrenmek isteyen herkesin kolayca öğrenebileceği bir spordur.
Temel Eğitim : 8 Saat

Katamaran
Katamaranla yelkencilik, dünyadaki en güzel su sporları deneyimlerinden biridir. Tam donanımlı katamaranlarımızda doğru şekilde yönlendirmeyi, kavançayı ve gözlemlemeyi öğrenebilirsiniz.
Temel Eğitim : 6 saat

Stand up Paddle (SUP) (Kürek Sörfü)
Son dönemde en popüler su sporlarından biri olan Stand-up paddle boarding (SUP), sörfün aksine durgun ya da hafif dalgalı denizlerde, göllerde ya da akarsularda yapılır. Paddle boarding en çok denge ve merkez kaslarınızın çalışmasına neden olan su sporlarından biridir.
Temel Eğitim : 1 Saat

Kano
Deniz kanosu, sea kayak olarak da adlandırılır ve kürek yardımıyla teknenin ilerleme prensibi ile hareket eder. Kullanımı için çok kısa alınacak bir eğitimden sonra tekne özelliklerine göre tekli veya ikili teknelerde kürek çekilebilir.
Temel Eğitim : 1 Saat

SUP Yoga
SUP yoga; sörf tahtasına benzer bir yüzey üzerinde, ayakta kürek çekerek yapılan bir spor olan SUP (stand up paddle) ile yoga egzersizlerini bir araya getiren yeni nesil bir spordur. Su üzerinde yoga yapmak; aslında kendimize yeni bir meydan okuma şansı verir. Öncesinde kendini gösteren korku ve heyecan hissi, pratik anında kendini keyfe ve eğlenceye bırakır.

Foil Board (Foil Kite Board/Wake Board)
Bir tekne, biraz rüzgâr, biraz denge ve biraz da çaba: Karşınızda “foil board” veya diğer adıyla “foil surfing”. Bu ilginç sörf türü dalgaya ihtiyacınız olmadan da sörf yapabilmenizi sağlıyor.

Duatlon/Triatlon Parkurları
Kano, yürüyüş, stand up paddle (SUP), bisiklet gibi farklı sporların bir araya gelmesiyle tamamlanabilecek rotalarla doğanın güzelliklerini keşfedebilirsiniz. Duatlon parkurları 2 sporun, triatlon parkurları ise 3 sporun kombininden oluşmaktadır. Yaklaşık 2 saat süren duatlon veya triatlon parkuları; ilk bölümü yürüyüş ve bisiklet gibi kara sporlarından; ikinci bölümü ise kano, SUP gibi deniz sporlarından oluşabilir.

Özel anlarınızda yanınızdayız..

Doğanın büyüleyici atmosferi ve kişiye özel Golden Key servisi ile özel anlarınızı unutulmaz kılıyoruz…