Enerjinizi Doğadan Alacaksınız

Nature Walks
Explore one of Turkey’s longest walking routes taking in everything that Bordubet’s beautiful landscape offers. Bordubet is on the route of Karia Trail, Turkey’s longest natural route for walking, hiking, and trekking. An ancient Greek highway, at Karia trail you will find yourself immersed in nature and history together.

Mountain Biking
One of the best ways to experience Bordubet’s wonderful surroundings is with mountain biking. You can explore the area as you wish, or enjoy one of our three mapped trails each designed for a different level of expertise. We also offer sunset bike tours where you can enjoy one of the most beautiful sunsets in a truly unique setting.

Water Activities
Golden Key Bordubet offers a variety of water sports for water enthusiasts. With our expert sports activity team you can experience sea kayaking, canoeing, stand up paddle, wind surf, kite surf, foiled board and SUP yoga classes.

spor1
spor2
spor3

Su Sporlarımızı Keşfedin

Wind Surf (Rüzgar Sörfü)
Sörf tahtası ve yelken kullanarak rüzgarın yardımıyla su üzerinde gitmenizi sağlayan bir spor. Rüzgar sörfü eğitim süresi ortalama 8-10 saat sürmektedir.
Temel Eğitim : 5 Saat
Orta Seviye Eğitim : 5 Saat
İleri Seviye Eğitim : 5 Saat

Kite Board (Kite Surf)
Kite Board, çok büyük boyutlu uçurtma ve board kullanılarak yapılan bir su sporu. Öğrenmek isteyen herkesin kolayca öğrenebileceği bir spordur.
Temel Eğitim : 8 Saat

Katamaran
Katamaranla yelkencilik, dünyadaki en güzel su sporları deneyimlerinden biridir. Tam donanımlı katamaranlarımızda doğru şekilde yönlendirmeyi, kavançayı ve gözlemlemeyi öğrenebilirsiniz.
Temel Eğitim : 6 saat

Stand up Paddle (SUP) (Kürek Sörfü)
Son dönemde en popüler su sporlarından biri olan Stand-up paddle boarding (SUP), sörfün aksine durgun ya da hafif dalgalı denizlerde, göllerde ya da akarsularda yapılır. Paddle boarding en çok denge ve merkez kaslarınızın çalışmasına neden olan su sporlarından biridir.
Temel Eğitim : 1 Saat

Kano
Deniz kanosu, sea kayak olarak da adlandırılır ve kürek yardımıyla teknenin ilerleme prensibi ile hareket eder. Kullanımı için çok kısa alınacak bir eğitimden sonra tekne özelliklerine göre tekli veya ikili teknelerde kürek çekilebilir.
Temel Eğitim : 1 Saat

SUP Yoga
SUP yoga; sörf tahtasına benzer bir yüzey üzerinde, ayakta kürek çekerek yapılan bir spor olan SUP (stand up paddle) ile yoga egzersizlerini bir araya getiren yeni nesil bir spordur. Su üzerinde yoga yapmak; aslında kendimize yeni bir meydan okuma şansı verir. Öncesinde kendini gösteren korku ve heyecan hissi, pratik anında kendini keyfe ve eğlenceye bırakır.

Foil Board (Foil Kite Board/Wake Board)
Bir tekne, biraz rüzgâr, biraz denge ve biraz da çaba: Karşınızda “foil board” veya diğer adıyla “foil surfing”. Bu ilginç sörf türü dalgaya ihtiyacınız olmadan da sörf yapabilmenizi sağlıyor.

Duatlon/Triatlon Parkurları
Kano, yürüyüş, stand up paddle (SUP), bisiklet gibi farklı sporların bir araya gelmesiyle tamamlanabilecek rotalarla doğanın güzelliklerini keşfedebilirsiniz. Duatlon parkurları 2 sporun, triatlon parkurları ise 3 sporun kombininden oluşmaktadır. Yaklaşık 2 saat süren duatlon veya triatlon parkuları; ilk bölümü yürüyüş ve bisiklet gibi kara sporlarından; ikinci bölümü ise kano, SUP gibi deniz sporlarından oluşabilir.

Özel anlarınızda yanınızdayız..

Doğanın büyüleyici atmosferi ve kişiye özel Golden Key servisi ile özel anlarınızı unutulmaz kılıyoruz…